Rychlá revize cen

HODINOVÁ KONZULTACE PRO ZLEPŠENÍ VAŠÍ CENOTVORBY

Přečetli jste si náš návod na cenotvorbu pro začínající živnostníky a chcete rychle posunout své podnikání? Rezervujte si hodinovou konzultaci, na které vám pomůžeme nastartovat novou éru vašeho byznysu.

Přestaňte se podceňovat a zvyšte zisk

Každý měsíc otevíráme 8 volných termínů konzultace. Napište nám proto co nejdříve, abychom vám zarezervovali místo.

Pokud jste si přečetli náš návod na cenotvorbu a chcete začít nabízet vyšší, ale stále férové ceny, pak je tato konzultace - Rychlá revize cen - pro vás.

Pomůžeme vám rychle posunout vaší cenotvorbu o 1 krok dopředu. Zjistíme, jak je na tom vaše současná nabídka cen, a přenastavíme jí pro zvýšení zisku a zjednodušení prodeje.

Během konzultace odhalíte největší chyby, kterých se v cenotvorbě dopouštíte, a zjistíte, jaké jsou vaše možnosti do budoucna, když zapracujete na svých cenách.

Vyhradili jsme pro vás 8 termínů konzultací, a to na každý měsíc, během kterých pomůžeme s cenotvorbou každému, kdo se přihlásí na naší Rychlou revizi cen.

Stačí si rezervovat termín konzultace - rychle, počet míst je na každý měsíc omezen - nachystat si hlavní otázky, poslat nám současné ceny, se kterými v rámci své klientely pracujete, a pak si spolu sedneme a vaše ceny revidujeme.

 • Lucie Zitterbartová

  CEO & Obsahový specialista & Copywriter

  Dominiku na trhu reflektuji již řadu let a vždy jsem si myslela, že je profík. Jediná konzultace mi pomohla si utřídit myšlenky a pochopit, kde mám zakopaného psa. 🙂 Potvrdilo se mi, že dojem z její roky konzistentní komunikace i ohlasy “z trhu” jsou relevantní a v Dominice najdete skutečného profesionála s bohatými zkušenostmi, které umí dobře předat dál a tím posunout váš byznys. Dominiko díky a věřím, že jsme se neviděly naposledy.

 • Barbora Malinovská

  Mentorka, koučka, konzultantka pro leadership a digitalizaci

  Spolupráce s Dominikou byla pro mě velmi obohacující. Přestože jsem zpočátku měla obavy z telefonické konzultace, tento formát se ukázal jako velmi efektivní a umožnil mi lépe se soustředit. Dominika mě vedla k hlubšímu pochopení cenotvorby a pomohla mi strategicky nastavit mé služby tak, aby byly atraktivní pro zákazníky, zatímco zůstaly finančně výhodné pro mě.

  Díky vybírání správných zakázek a projektů mě vedla k lepšímu řízení mé kapacity pro koučink a mentoring, což mi umožnilo účinněji se soustředit na klíčové aktivity. Díky Dominice jsem nyní schopna lépe identifikovat a zaměřit se na ty správné příležitosti, což vedlo k větší efektivitě a postupnému dosahování mého podnikatelského cíle. Doporučuji Dominiku všem, kteří hledají odborné rady, jak optimalizovat své služby a cenové strategie.

 • Vojtěch Kotous

  UX&UI disigner

  Služby Dominiky Špačkové mohu jedině doporučit. Konkrétně jsem využil službu “Rychlá revize cen”, abych si ověřil, jestli nad svými službami a způsobem nacenění uvažuji správně. Revize naprosto naplnila mé očekávání a mám z ní seznam konkrétních a užitečných úkolů, které nyní mohu převést do praxe. Celá spolupráce byla maximálně efektivní a investice se rozhodně vyplatila.

 • Proč do toho jít?

  Rychlý zásah

  Nečekejte, než budete mít dostatek času a peněz na profesionální cenotvorbu - začněte ze svého podnikání těžit více již nyní. Rychlá revize cen pomáhá rychle.

  Jasnější cesta kupředu

  Zjistěte, jak využít poznatků z našeho návodu na cenotvorbu tak, abyste postup co nejvíce přizpůsobili specifickým potřebám svého byznysu.

  Návratnost investice

  Získejte svoje investované peníze zpět - Rychlá revize cen se podnikatelům typicky vrátí do jednoho až dvou měsíců.

  Jak Rychlá revize cen probíhá?

  01

  Krok 1: Projdeme vaší cenotvorbu

  Spolu projdeme vaše současné nastavení cenové nabídky. Zjistíme, kde ve vaší cenotvorbě se nacházejí příležitosti pro posun dopředu. Investice do revize se vám tak rychle vrátí.

  02

  Krok 2: Zodpovíme vaše otázky

  Využijeme naších dlouholetých zkušeností s cenotvorbou, abychom vám poskytli profesionální poradenství a zodpověděli vaše otázky ohledně cenotvorby nebo čehokoliv, co jste si přečetli v našem návodu.

  03

  Krok 3: Ukážeme vám, co je možné

  Představíme vám nové cesty k růstu podnikání, což vám vyjasní další postup a motivuje vás k rozvoji. Budete ze svého podnikání mít větší radost, protože uvidíte, kam až ho můžete rozvinout dlouhodobou metodickou optimalizací.

  Jak se na revizi připravit?

  1. Objednejte si konzultaci s pomocí formuláře níže.

   01
  2. Počkejte na naše potvrzení a nabídku termínů

   02
  3. Pošlete nám vaší současnou cenotvorbu a otázky k ní či k návodu na cenotvorbu.

   03
  4. Dostavte se na online konzultaci v uvedený termín.

   04

  Získejte termín Rychlé revize cen

  Cena: 7 800,- Kč

  Vyplňte formulář níže a my se vám co nejrychleji ozveme pro domluvení termínu.

  Rychlá revize cen form

  Nezmeškejte tuto příležitost, každý měsíc otevíráme pouze 8 volných míst na tyto konzultace.

  Chcete již využít našich komplexních služeb, nebo jste revizí již prošli?

  V tom případě si prohlédněte kompletní nabídku služeb pricingu a architektury služeb Valoa: