Škálování a růst byznysu

KONTINUÁLNÍ PODPORA ROZVOJE PODNIKÁNÍ

Pomáháme podnikatelům elegantně a s jasnou vizí zvyšovat obrat a zisk.  Nabízíme konzultace, praktické implementace a stálou podporu, abychom vaši firmu účinně zjednodušili a škálovali.

Získejte silného partnera pro růst

Úvodní hovor - inventura potřeb Vašeho byznysu

Napište nám a získejte termín úvodního hovoru. Společně probereme váš byznys a navrhneme řešení pro dosažení vašich ambicí.

Budeme vaším průvodcem na cestě k rozvoji byznysu

ZJEDNODUŠENÍ A ŠKÁLOVÁNÍ BYZNYSU

Poté, co jsme vám optimalizovali ceny a strukturu služeb, je na čase využít potenciálu vaší byznys platformy a začít růst. Dobrá cenotvorba a architektura služeb zajistí, že budete mít dostatek dobře platících klientů, aby škálování firmy bylo předvídatelné a efektivní.

Na našich implementačních schůzkách, konaných jednou až dvakrát měsíčně, posoudíme posun vaší firmy a určíme další strategický krok. Udržíme s vámi kontakt, aby byl váš plán růstu nejen dodržen, ale i akčně přizpůsoben aktuálním potřebám a výzvám.

Zachováváme individuální přístup. Každá firma při svém růstu odkrývá své jedinečné silné i slabé stránky. My vám je pomůžeme rozpoznat, vyřešit či efektivně využít. Společně odhalíme možnosti pro vylepšení vašich firemních procesů a poskytneme podporu v implementaci změn pro udržitelné zrychlení vašeho růstu.

Jednáme proaktivně, abychom předešli typickým problémům spojeným se škálováním. Naše klienty doprovázíme strukturovanou cestou růstu. Překážky předvídáme a pomáháme je překonat.

Společně procházíme cestou systematizovaného škálování, trvající obvykle šest měsíců až rok. Během tohoto období vaši firmu posuneme na zcela novou úroveň.

Profesionální růst podnikání

Pomůžeme vám efektivně škálovat vaši firmu, ať už preferujete postupné zvyšování obratu, nebo rychlý dynamický růst.

Proražení stropu růstu

Je běžné, že firmy ve svém růstu narazí na bariéry, které je těžké překonat, obzvláště po prvních dvou zdvojnásobeních obratu. Náš tým má s těmito situacemi bohaté zkušenosti a pomůže vám tento strop prorazit, což vám umožní zdvojnásobit obrat opakovaně.

Individuální strategie

Naše metodika škálování je navržena tak, aby se přizpůsobila aktuálním potřebám vašeho podnikání. Nejedná se vždy o zvyšování cen. Používáme různé metody pro tvorbu procesů, které vám zvýší zisk a obrat jinými způsoby, než pouhým zdražováním.

Dlouhodobá proměna

Naší specialitou je transformace živnostníků na podnikatele, kteří myslí byznysově. Místo pouhého zvýšení počtu zakázek se zaměřujeme na vytváření nových procesů a systémů. Tyto systémy umožňují efektivní delegaci práce novým členům týmu a podporují růst příjmů. Toto je klíčem k pravému škálování byznysu.

Moderní a individuální přístup založený na datech

Proč Valoa?

Používáme vlastní, prověřenou metodiku, která prošla testováním na řadě firem. Tuto metodiku neustále přizpůsobujeme aktuálním potřebám a specifikám každého klienta, aby odpovídala situaci, v níž se jeho byznys nachází.

 • Rozumíme dnešnímu trhu

  Víme, co nejčastěji brzdí růst firem. Využíváme vlastní, moderní metodiky škálování a aplikujeme jí s ohledem na změny trhu.

 • Přizpůsobíme se vašim potřebám

  Každá firma během růstu narazí na specifické překážky a výzvy. K našim klientům přistupujeme individuálně a pomáháme jim v těžkých rozhodnutích.

 • Vycházíme z dat a zjednodušujeme

  U každého klienta vycházíme z jeho dat a tvoříme jednoduché, jasné kroky k rychlejšímu růstu. S námi se vám podnikání zjednodušší.

"Z živnostníků děláme podnikatele.

Podnikatel je ten, kdo staví systémy a procesy, aby v nich mohli pracovat jiní lidé a zákazníkům to přinášelo hodnotu. Je jedno jestli jde o živnostníka, který postaví byznys tak, aby dělal jen tu službu s nejvyšší přidanou hodnotou, nebo o firmu, kde služby zajišťůjí zaměstnanci.

K přechodu na podnikatele - systémového člověka - většinou nedojde za 2 - 3 měsíce. Jde o dlouhodobý proces, kterým podnikatele provádíme.
Dohlédneme dál a chceme, abyste naplnili potenciál, a zároveň hrajeme ďáblova advodkáta a ukazujeme, co fungovat nebude. Pomůžeme vám získat lepší informace z podnikání tak, abyste mohli dělat lepší rozhodnutí."

~ Dominika Špačková, zakladatelka Valoa

Co říkají naši dlouhodobí klienti

 • Jaromír Dvořáček

  Solution Architect and Leader of Integration Team

  S Dominikou jsem založil privátní podnikatelskou mastermind skupinu předem nastaveným cílem zdvojnásobit obrat. K tomu nám stačilo pouhých 10 měsíců pravidelných setkání. Dominika přináší do mých podnikání čerstvý vítr vanoucí ze striktně podnikatelského mindsetu, a když je třeba velkých změn, pracuje se silou vichřice. Na Dominice si cením její racionalitu a upřímnost, a také všechny zkušenosti sesbírané od stovek podnikatelů, bezednou studnici příkladů z praxe, neochvějné zaměření na cíl a mindset zaměřený na ziskovost a efektivitu podnikání. Pokud chcete násobit ziskovost vašeho podnikání racionální cestou, Dominika je pro vás ten správný člověk.

 • Michaela Raková

  Specialistka na firemní média a content marketing

  Dominika je jako skvělá šéfová, kterou jste nikdy neměli. Já jsem vždycky kouče a poradce brala s rezervou a neměla jsem k nim důvěru. A dost jsem zvažovala, jestli jako “drobný podnikatel” za koučování vůbec platit, je to pro mě celkem dost peněz. Jak mi může radit, když nezná můj byznys? Velmi rychle jsem pochopila, že letité zkušenosti v mém oboru naprosto převáží fakt, že je to prostě sakra chytrá ženská. Neuvěřitelně jí to pálí a na každou situaci, kterou před ní postavím, dokáže rychle najít cestu. Obrovský přehled, načteno a rukama jí prošly stovky lidí… A upřímně – každý asi řeší dost podobné věci. Mám pocit, že jakékoliv moje téma, na kterém se sekám, už stokrát řešila s někým jiným. A to je pro mě ta hodnota. Dominika navíc nemaže med kolem pusy. Mluví na rovinu a umí říct i nepříjemnosti. Mrzí mě, že jsem neměla někoho takového nad sebou, když jsem ještě byla zaměstnaná. Ale o to větší mám radost, že jsem ji našla teď. 🙂 

 • Úvodní hovor

  Inventura potřeb Vašeho byznysu

  Napište nám a získejte termín úvodního hovoru. Společně probereme váš byznys a navrhneme řešení pro dosažení vašich ambicí.

  Tlačítkem otevřete formulář, po jehož vyplnění se vám ozveme s nabídkou termínů úvodního hovoru.