O Nás

Konzultační agentura pro škálování a cenotvorbu

Jsme Valoa

Naše společnost byla založena Dominikou Špačkovou, s cílem poskytovat kvalitní služby v oblasti cenotvorby, tvorby architektury služeb a škálování byznysu.

Zaměřujeme se na středně velké a malé firmy poskytující služby, které mají ambice a ochotu růst.

Rozumíme současnému trhu a chápeme, co brání mnoha podnikatelům v maximálním využití svého podnikání. Vyvinuli jsme vlastní metodiku a postupy jak pro odstranění těchto brzd, tak pro odhalení a využití skrytých příležitostí k rychlé implementaci změn, které podporují dlouhodobý růst.

Pomůžeme vám zjednodušit vaše podnikání. Našim cílem rozhodně není přidávat vám práci navíc - naopak, ukážeme vám, jak na svém byznysu strávit méně času a přitom neustále zvyšovat zisk a obrat.

Namísto řešení krátkodobých problémů a "hašení požárů" se soustředíme na tvorbu a optimalizaci systémů a procesů, které minimalizují vznik těchto nepříjemných situací. Tím vám ušetříme čas a práci, což vám umožní zaměřit se na rychlejší růst vašeho podnikání.Spoluprací s námi získáte silného partnera, který vás bude podporovat na cestě k vytváření ziskovějšího a efektivnějšího podnikání. Budeme vám pomáhat při klíčovém rozhodování, vnášet do vašeho byznysu systém a  organizaci a stát vám po boku při řešení jakýchkoli výzev.

Naše poradenství je založeno na skutečných datech - jak těch, která získáme analýzou vaší společnosti, tak z průzkumů trhu a osvědčených postupů, na nichž jsme postavili naší metodiku.

Tým Valoa

Naši odborníci na růst byznysu a pricing pomáhají podnikatelům se škálováním jejich byznysu. Výsledkem jsou rostoucí firmy s profesionální strukturou a nabídkou služeb.

 • Dominika Špačková

  Byznys Architekt

 • Klára Kawuloková

  Koordinátorka projektů

 • Marcela Kroupová

  Finance a analýzy

 • Oskar Čorič

  Web designer

Dominika Špačková

Byznys Architekt a Zakladatelka Valoa

Dominika pracuje s podnikateli od roku 2009. Konzultace škálování a cenotvorby poskytuje již 10 let. Za tu dobu pomohla více než 250 firmám a podnikatelům zdvojnásobit jejich zisk v prvním roce spolupráce, a to jak v rámci svých vzdělávacích programů, tak na individuálních konzultacích a workshopech.

Ze svých zkušeností buduje tým Valoa, který může sdílet její metodiku růstu byznysu dál.

Více o Dominice na Dominika.cz
Dominika Špačková, zakladatelka Valoa